Czy da się zarabiać na blogu?

Zarabiaj pieniądze na swoim blogu

Jak tylko zaczniesz pisać bloga, musisz wysłać formularz dla czytelników. Zarejestruj się w usłudze e-mail marketingu, aby stworzyć własny formularz. Można go umieścić w widżecie na dole każdego artykułu lub w prawej kolumnie. Daj ludziom coś w zamian za ich adresy e-mail, aby byli bardziej skłonni do ich podania. Możesz dać im raport pdf, a nawet film.

Przynajmniej raz w tygodniu wysyłaj użyteczne e-maile do swoich subskrybentów. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz zapomniany. Z czasem zbudujesz zaufanie. Czytelnicy zaufają Ci na tyle, że będą mogli kupić Twoje produkty lub usługi.

Twoim najcenniejszym zasobem jest Twoja baza! To kluczowy punkt do zapamiętania, więc zacznij budować swoje zasoby tak szybko, jak to możliwe. Dowiedz się, jak sprawić, by Twój blog był dochodowy, czytając poniższy artykuł.

12 sposobów na zarabianie pieniędzy na stronie internetowej

Ile można zarobić na stronie internetowej ?

  • Nie angażuj się zbytnio w szczegóły techniczne. Są one ważne, ale nie są niezbędne. Z czasem nauczysz się doceniać i zapamiętywać terminy techniczne. Dotyczy to projektowania, szybkości ładowania stron oraz dostosowania do tabletów i telefonów komórkowych.
  • Prosta rada. Responsywny projekt to obowiązkowa cecha każdego bloga. Wszystko, co jest, wystarczy.
  • Skup się na badaniu słów kluczowych i pisaniu przydatnych artykułów. Dowiedz się więcej o promocji w wyszukiwarkach. Dostępnych jest wiele informacji na ten temat. Kilka z nich można znaleźć w poniższym pliku pdf.
  • Aby mieć pod ręką PDF z listą kontrolną blogowania,!
  • Zapisz się na newsletter Na moim blogu możesz znaleźć inne pomocne wskazówki i raporty o dochodach.
  • PS: Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na mój newsletter o zarobkach i raportach o nowościach na blogach i stronach internetowych, zrób to proszę.

Leave a Comment